Про блог...

  Не раз доводилось чути фразу про те, що математика – країна без меж.  Дійсно,  математика в житті людини займає особливе місце. Ми настільки з’єдналися з нею, що навіть не помічаємо її.

Проте з математики починається все. Дитина тільки народилась, а перші цифри в її житті вже звучать: зріст, вага. Дитина ще не може вимовити слово «математика», а вже займається нею: розв’язує задачі по підрахунку іграшок, кубиків. Та й батьки про математику і задачі не забувають. Готуючи їжу для малечі, зважують її. Тут потрібно розв’язувати елементарні задачі: скільки потрібно приготувати їжі, враховуючи вагу дитини.

 В школі математичні задачі розвивають мислення, логіку, комплекс вмінь: вміння групувати предмети, розкривати закономірності, визначати зв’язки між явищами, приймати рішення. Заняття математикою, розв’язування математичних задач розвиває особистість, робить її цілеспрямованою, активнішою, самостійною. 

Здавалось би, що після школи математика ніде не пригодиться. На жаль! Тут приходиться використовувати математику ще більше. Під час подальшого навчання, на роботі чи вдома потрібно постійно розв’язувати задачі, і не тільки математичні. Яка ймовірність успішної здачі іспиту? Скільки коштів потрібно заробити, щоб купити  квартиру? Яким повинен бути розмір вашого дому і скільки для цього потрібно цегли? Як правильно розрахувати, щоб народилась дівчинка чи хлопчик? І тут на допомогу прийде математика.  Швидко змінюється світ і саме життя. Тільки математика і розв’язування задач в традиційному розумінні не змінює себе.  Математичні закони перевірені і систематизовані, тому людина в важкі моменти може покластися на неї,  і Математика не підведе.


Коротко про себе:
 Я, Брунько Катерина Юріївна, з 2010р. викладач математики.
   2002-2008рр. здобула кваліфікацію магістр за спеціальністю "математика" у Бердянському державному педагогічному університеті.
   З  2010р. працюю в ДНЗ "Бердянський центр професійно-технічної освіти", де прививаю любов учнів до цариці всіх наук шляхом розуміння необхідності використання її у майбутній професії та у житті в цілому.

Комментариев нет:

Отправить комментарий